Skip to content

Sale konferencyjne Łódź

Sale konferencyjne Łódź

Będąc inwestorem na rynku bardzo w wielu przypadkach potrzebne są lokale na wynajem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak także od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na wynajem są dostępne praktycznie wszędzie, niemniej powodzenie niejednej działalności w szeregu przypadków związane jest z jej korzystną bądź niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi powinno się zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń nie całkiem 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie i również wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, lecz także specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, i również współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i również uczelniami wyższymi.

Dlaczego powinno się wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje ponad milion osób, na dodatek dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia niemało tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Do tego w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością oraz zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi powinno się przypatrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.02.2020 09:27:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz