Skip to content

Prawo Australijskie

Prawo Australijskie

Globalizacja otworzyła łańcuch możliwości, wraz z jakimi niegdyś niszowe usługi, jak pomoc prawna w Australii, stały się dziś tematem interesującym coraz to większej ilości Polaków, jacy są w różnorodny sposób połączeni z tym kontynentem oraz obowiązującym tam prawem oczywiście.
Bez względu na to, z jakiego powodu przydatny Państwu australijski prawnik w Polsce – przyzwoicie się składa, że to oczywiście stworzona przez nas oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie. Prawo australijskie jest nam równie przyzwoicie znane, co lokalne, a na kanwie zdobytej wiedzy oraz doświadczenia, jeśli gra toczy się o prawo australijskie pomoc udało się nam zagwarantować już wielu potrzebującym Klientom.

Prawo australijskie prawnik, jakiemu wolno zaufać!

Concordia to godny zaufania kontrahent, jeśli gra toczy się o prawo w Australii. Nasi Radcy Prawni wspólnie z rodzimymi, australijskimi prawnikami z Knap Lawyers z siedzibą w Australii w Sydney podejmują się wszystkich spraw, których prowadzenie odbywa się na terenie RP, jednak jednocześnie wiąże się z koniecznością zastosowania prawa australijskiego.
W pewnych sytuacjach chodzi o prawo spadkowe Australia, nieraz o całkiem inne projekty, jednak jedno jest pewne: jeśli australijskie prawo w Polsce jest tym, czego Państwu potrzeba – Kancelaria „Concordia” pozostają najlepsi!

Ochrona prawna naszych Klientów jest zawsze całościowa, a co więcej pomoc prawna w Australii jest dedykowana zarówno klientom firmowym, jak oraz indywidualnym. Słowem, komukolwiek przydatny jest australijski prawnik w Polsce – może na nas liczyć. Do każdego zamówienia podejdziemy z maksymalnie indywidualnym nastawieniem oraz wraz z naszymi partnerami prawnymi z Australii poprowadzimy jakąkolwiek sprawę z uwzględnieniem najlepszego interesu obsługiwanego przez nas Kontrahenta.

Prawo australijskie w wykonaniu naszej kancelarii to:

– australijskie prawo rodzinne,
– australijskie prawo gospodarcze,
– australijskie prawo spadkowe,

Kancelarię radców prawnych Concordia wyróżnia:

– szybka oraz efektywna komunikacja,
– świadczenie wysokiej jakości usług,
– relacja konstruowana na dwustronnym zaufaniu,
– solidna wiedza, doświadczenie,
– efektywność działania.

W takim razie bez względu na to, z jakiej przyczyny prawo australijskie ma dla Państwa znaczenie oraz co spowodowało, że poszukują Państwo prawnika, który zna się na australijskim prawie – Concordia wraz ze swoimi współpracownikami z Australii jest gotowa wesprzeć. Inspirujemy do skontaktowania się z nami oraz opowiedzenia nam o swoich kłopotach. Prawo australijskie dzięki Concordiijest tu, w zasięgu ręki!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.05.2020 08:37:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz